Kurs G1 elektryczny online

Zapisz się na kurs G1 elektryczny online z państwowym certyfikatem

Kurs G1 elektryczny oferowany przez nasza firmę obejmuje zakres podstawowy dotyczący obowiązków zawodowych takich jak eksploatacja urządzeń, sieci oraz instalacji na stanowisku elektryka, a także dozór, czyli nadzorowanie pracy pracowników wykonujących eksploatacje przy urządzeniach, instalacjach i sieciach podłączonych do prądu. Nasz kurs elektryczny oprócz podstawowych uprawnień oferuje rozszerzenie ich do kontroli i pomiarów. Kurs ten pozwala na zdobycie kwalifikacji, które są potwierdzone certyfikatem państwowych uprawniającym do realizacji instalacji elektrycznej wraz z testami ich sprawności na podstawie protokołu okresowego bądź odbiorczego. Jeśli chcesz zdobyć legalne uprawnienia zapisz się na nasz kurs G1 elektryczny, który znajduje się na naszej platformie szkoleniowej w formie online. Przygotuje Cię on do przystąpienie do egzaminu państwowego oraz otrzymania wyniku pozytywnego. Egzamin na kurs G1 online wykonuje nasza akredytowana komisja kwalifikacyjna zadając wymagane pytania ustanowione przez ustawodawcę z całego zakresu G1. Taki egzamin zazwyczaj trwa do 10 minut, ale w zależności od wybranego rozszerzenia (kontrola-pomiary, fotowoltaika) może on się wydłużyć, ze względu na odpowiedzialność jaka leży pod stronie osób wykonujących pomiary okresowe, odbiorcze i instalacje fotowoltaiczną. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce stworzyliśmy kurs elektryczny, który z należytą starannością przygotuje każdego naszego kursanta do pracy przy napięciu elektrycznym. Uprawnienia na kurs G1 przydadzą się wszystkim tym osobą, które będą wykonywać montaż, remont, konserwacje i pomiary sieci, instalacji oraz urządzeń. Decydując się na nasz kurs elektryczny zdobędziesz odpowiednie kwalifikacje, a także niezbędną wiedzą związaną z: sieciami trakcyjnymi, urządzeniami elektrotermicznymi, oświetleniem ulicznym, urządzeniami do elektrolizy czy zespołami prądotwórczymi. Oprócz tego na naszej stronie można zdobyć uprawnienia G2 i G3, do których zalicza się praca przy: sprężarkach, pompach, wentylatorach, dmuchawach, ssawach, kotłach parowych i wodny, piecach przemysłowych, klimatyzacjach, wymiennikach ciepła, urządzeniach chłodniczych, urządzeniach do magazynowania paliwa, turbinach gazowych oraz urządzeniach di produkcji paliw gazowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na kurs elektryczny w formie zdalnej, w każdym miejscu na świecie. Bez wychodzenia z domu w kilka dni i tracenia pieniędzy oraz cennego czasu na dojazdy do stacjonarnych siedzib szkolących.

Kurs G1 elektryczny nie tylko pozwala na zdobycie certyfikatu, ale także przygotowuje do bezpiecznego wykonywania obowiązków zawodowych. Kurs G1 online został stworzony przez nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół, a więc możesz mieć pewność co do udostępnianej wiedzy na platformie szkoleniowej. Posiadając legalne uprawnienia unikniesz wielu przyczyn nieszczęśliwych wypadków rozumiejąc działanie prądu w elektroenergetyce. Kurs G1 online przeprowadzany jest w 100% zdalnej (wyjątkiem są szkolenia dla większej liczby osób, która obejmuje od 10-30 osób). Kurs elektryczny realizowany w takiej formie to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają czasu na kształcenie ze względu na inne obowiązki życia codziennego. Jeśli mieszkasz w Polsce lub zagranicą nie musisz nigdzie jeździć, ponieważ kurs G1 elektryczny wykonasz siedząc gdziekolwiek tylko zechcesz. Może to być Twój dom, kawiarnia, pociąg czy biuro. Warto pamiętać o tym, że każde kwalifikacje z zakresu G1, G2 i G3 ważne są tylko 5 lat. Co zrobić po upłynięciu tego czasu? Należy ponownie zapisać się na kurs G1 online wraz z egzaminem państwowym. Jeśli mając już uprawnienia chcesz je rozszerzyć o zakres kontrolno-pomiarowy czy fotowoltaika nie możesz tego zrobić! Czego możesz się spodziewać na kurs G1 elektryczny? Tematyka tego kursu obejmuje szczegółowe zagadnienia, takie jak: prawo energetyczne, zasady bezpieczeństwa pracy przy napięciu, obowiązki na stanowisku pracy, rodzaje pomiarów urządzeń elektrycznych i energetycznych, zasady organizacji pracy, zasady działania układów urządzeń, sieci oraz instalacji elektroenergetycznych oraz zasady dysponowania mocą urządzeń, które są podłączone do sieci. Kurs G1 online przygotowuje do zdania egzaminu zawodowego i jeszcze nie zdarzyło się, aby ktoś go nie zdał. Kurs elektryczny, jak już wspominaliśmy znajduję się na naszej platformie szkoleniowej, gdzie udostępniane są wszystkie materiały edukacyjne związane z wiedzą praktyczną i teoretyczna. Po ukończeniu kurs G1 online należy zapisać się na egzamin wybierając odpowiedni dla siebie termin. Na egzaminie napewno należy spodziewać się pytań z zakresu przepisów i zasad BHP, ochrony przeciwpożarowej, zasad postępowania podczas awarii lub zagrożeń bezpieczeństwa, zasad budowy sieci, urządzeń oraz instalacji elektrycznych, zasad i przepisów obsługi urządzeń czy zasad przyłączania do sieci. Już teraz zapraszamy do zapisania się na kurs elektryczny poprzez formularz zgłoszeniowy widniejący na naszej stronie internetowej.

Na tej stronie korzystamy z plików cookies niezbędnych do jej prawidłowego działania oraz kodów śledzących dostarczanych przez Google Analytics.